امام جماعت اهل سنت قصرشیرین؛ با بیان اینکه لازمه‌ شکل‌گیری یک حکومت اسلامی حضور عموم مردم است افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران حکومتی برخواسته از نیروهای مردمی است.
ماموستا ملا عادل غلامی اظهار داشت: غرب با راه اندازی و حمایت گروه های تکفیری قصد دارد تا نامی از اسلام ناب محمدی در جهان باقی نماند و روندی را شکل دهند تا پروژه اسلام‌هراسی در دنیا ایجاد شود اما امروز همه اعم از مسلمان و غیرمسلمان آگاه هستند که این گروه های تکفیری نمی‌تواند نماینده جهان اسلام باشد.
امام جماعت اهل سنت قصرشیرین افزود: به فرموده رهبر، اهل سنتی و تشیعی که مورد حمایت آمریکا و لندن است نه تنها مورد تایید نبوده بلکه دشمن اسلام ناب محمدی(ص) هم هستند.
 وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری آگاه به زمان است و جریانات سیاسی دنیا را به خوبی می‌شناسد لذا فرمایشات ایشان بر اساس ارزیابی دقیق صورت می‌گیرد و برای همه ما حجت است.
 وی افزود: اثبات و شناخت اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی(ص) از اهداف مهم امام خمینی(ره) بود که مردم تفاوت این دو اسلام بشناسند واز اسلام آمریکایی پرهیز کنند.
وی با بیان اینکه برخی دنبال تحریف شخصیت امام خمینی(ره) هستند افزود: امام (ره) یک شخصیت شفاف و روشن داشت که هیچ گاه کسی توان تحریف و تخریب آن را ندارد.
وی خاطر نشان کرد: اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) تحولات بنیادی و عظیمی را در انقلاب اسلامی ایران و جهان اسلام به وجود آورد لذا تحریف شخصیت امام خمینی تحریف معیارهای انقلاب اسلامی است.
ماموستا غلامی با بیان اینکه لازمه‌ شکل‌گیری یک حکومت اسلامی حضور عموم مردم است افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران حکومتی برخواسته از نیروهای مردمی است.