رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرشیرین گفت: شرایط برای میزبانی و برگزاری مسابقه قهرمانی آسیای کونگ فو در این شهرستان فراهم است.
 

محمد حسین زاده در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: برپایی مسابقه قهرمانی آسیا را یک رویداد بزرگ ورزشی برای این شهرستان عنوان کرد و افزود: این مسابقه با حضور ورزشکاران کشورهای مختلف برگزار می شود که به خوبی می تواند شهرستان مرزی قصرشیرین و پتانسیل های آن را معرفی کند.

وی افزود: این مسابقه برای نخستین بار در کشور با حضور 200 ورزشکار زن و مرد از 20 کشور آسیایی در قصرشیرین برگزار می‌شود.

حسین زاده خاطرنشان کرد: وجود آب و هوای معتدل در فصل زمستان، هتل‌ها و اماکن اقامتی و همچنین مجموعه ورزشی مناسب در قصرشیرین شرایط این شهرستان را برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی فراهم کرده است.

رییس اداره ورزش و جوانان قصرشیرین یاد آور شد : قصرشیرین آمادگی کامل جهت میزبانی و برگزاری هرچه بهتر این مسابقات در این شهرستان را دارد.

وی افزود: جهت معرفی بیشتر فرهنگ این کشو و منطقه برنامه ریزی شده است با همکاری ادارات مربوطه در محل برگزاری این مسابقات غرفه های فرهنگی و صنایع دستی و همچنین سیاه چادرهایی این منطقه را برپا کنیم.

 وی همچنین افزد: جهت معرفی فرهنگ عشایری منطقه، سیاه چادرهایی را در محل برگزاری مسابقات برپا خواهیم کرد که علاوه بر عرضه محصولات محلی خود به طور زنده بخشی از زندگی روزمره خود را برای مسافران و بازدیدکنندگان به نمایش می گذارند.

رییس اداره ورزش و جوانان قصرشیرین افزود: مسابقه کنگ فو قهرمانی آسیا پنجم تا دهم بهمن ماه امسال در مجموعه ورزشی آزادی قصرشیرین برگزار می‌شود.